توی فیسبوکم نوشته بودم که حس میکنم خیلی بزرگ شدم. رسما دارم میبینم که عوض شدم و این عوض شدن حاصل یاد گرفتنه. تو این سالی که گذشت از نظر بیرونی کار خاصی نکردم که بگم به فلان و فلان رسیدم. ولی یه سری چیزایی خوندم که به صورت بنیادی فکرم رو عوض کردن. ساده‌اش اینکه من فکر میکردم کتاب خوندن خوبه. و من که کتاب خوندم زیاد خیلی میفهمم!‌ :)) همینجوری داشتم تو پلاس میچرخیدم یک وسط یه متن دراز دو تا جمله نوشته بود که شاید ما اشتباه میکردیم این همه مدت و شاید بودن با دوستان و مردم خیلی بیشتر به ما کمک میکرد. تو خواب و بیداری خوندن این متن رو ولی بعدش تا چند روز هی تو کله ام بود. شاید اون چیزایی که من به عنوان ارزش بهشون نگاه میکردم از اول ارزشمند نبودند یا دیگه تو این شرایط اونقدر نباید مهم باشن واسم. تفکرات٬ آدمها٬ رفتارها٬ عادت‌ها و و و و. از طرفی بعد از رفتن گاف و ۳-۴ ماهی که فقط با واو دور همی بودیم٬ شروع کردیم به رفت و آمد با نون و نون و کلا جمع خانوادگی‌طور شده بود. از این روابط هم خیلی چیزا یاد گرفتم. راحتتر ارتباط میگیرم و اعتماد میکنم. دیگه فکر نمیکنم من بزرگترین رازهای جهان رو دارم و کسی نباید بدونه. حس میکنم این یه سال کمک کرد که از پرفکشنیسم لعنتی دور بشم کمی. اینکه بفهمیم همینی که داریم خوبه. خیلی خوبه اصن. 
گاهی با نون میریم بدمینتون مقدماتی بازی میکنیم مثلا. بار آخری گفت فلانی رو دیدم  و بهش گفتم بیا با ما بازی و اینا٬ گفت من بدمینتونم خوب نیست و نمیخوام به چیزی که خوب نیستم وارد بشم. ته ته ته ایده‌آل‌گرایی. من خودم تا یه سال پیش اینجوری بودم. وقتی نون داشت حرف میزد ولی واسه اون طرف دلم سوخت. به قول مکس: یو دونت نو وات یو آر میسینگ! یادم اومد با همین بهونه چه لذت‌ها رو از خودم دریغ کرده بودم. 
همه چیز خیلی طولانی شد. دونه دونه سخته بگم. آخر سالی ولی نظرسنجی گذاشتم ببینم کلا در نظر دیگران چگونه‌ام. تا الان که دو نفر جواب دادن و جیزایی رو اشاره کردن که خوب بود. مثبت و منفی. ببینیم تا کجا میره.
۹۳ واسم خوب بود. امیدوارم ۹۴ اول واسه خانواده و دوستام٬ بعد همه‌ی دیگه٬ و بعد خودم خوب باشه. 
/ 2 نظر / 31 بازدید
بازي انلاين تراوين

با سلام وبلاگ خوبي داري عزيز اگه دلت ميخواد فرمانروايي کني يکسري به سايت ما بزن بازي انلاين تراوين با عضويت رايگان و جوايز هفتگي و سرورهاي قدرتمند www.vikings.ir

sb-news.ir

با سلام از وبلاگت معلومه زياد زحمت کشيدي خسته نباشي اگه خواستي جديدترين اخبار در ايميلت داشته باشي به سايت من سري بزنپ www.sb-news.ir